• July 16, 2024

بازی مبارزه ای آیرون میدن اندروید

بازی مبارزه ای آیرون میدن اندروید

به گزارش سایت دانلود برنامه های کامپیوتری ون دانلود بازی محبوب و هیجان انگیز در سبک بازیهای اکشن، مبارزه ای و نقش افرینی از Nodding Frog Ltd برای اندروید است که به صورت رایگان در گوگل پلی عرضه شده و با میلیون ها بار دانلود از پردانلودترین بازیهای دسته بندی اکشن به شمار می رود.بازی Iron Maiden: Legacy of the Beast هم اکنون در پلی استور دارای امتیاز خوب ۴٫۶ از ۵٫۰ است

Iron-Maiden-Legacy-of-the-Beast-cover

دانلود Iron Maiden: Legacy of the Beast 319598

قهرمانان افسانه ای را جمع آوری کنید، آنها را ارتقاء دهید و به تکامل برسانید تا تیم مبارزه نهایی را تشکیل دهید. از طریق جهان های متعدد مبارزه کنید، اربابان غول پیکر را شکست دهید، روح در هم شکسته ادی را بازسازی کنید و جهان را نجات دهید. شما باید تکه تکه های روح اِدی که این طرف و آن طرف پخش شده اند را پیدا کرده و کنار هم قرار دهید تا در نهایت بتوانید دنیا را نجات دهیددر بازی جالب Iron Maiden: Legacy of the Beast اِدی در طول سفر خود با موجوداتی شیطانی و البته معروف همچون مرد خبیث، هوراس و ژنرال شرور مواجه می شود، اگر در نبرد با آن ها پیروز شود روح موجودات شیطانی که تحت فرمان هر کدام از این شخصیت ها بوده اند تبدیل به سلاح یا متحدی ارزشمند برای او می شوند.

توجه :نکاتی در مورد بازی

۱ – بازی Iron Maiden: Legacy of the Beast اینترنتی و آنلاین می باشد.
۲ – بازی Iron Maiden: Legacy of the Beast حدود ۵۰۰ مگابایت دیتا دارد که باید با خود بازی دانلود شود و با سرعت بسیار بالا دانلود صورت می پذیرد.

تغییرات نسخه ی v319598 :

– بهینه سازیهای مختلف و رفع مشکلات بازی همراه با ویژگی های جدید.

لینک دانلود

دانلود فایل نصبی اصلی بازی با لینک مستقیم۹۸ مگابایت