• June 13, 2024
بازی جبهه‌های اقیانوس آرام جنگ جهانی دوم

دانلود بازی Running With Rifles Edelweiss 1.84.0 برای کامپیوتر

دانلود بازی Running With Rifles برای کامپیوتر

| بازی جبهه‌های اقیانوس آرام جنگ جهانی دوم |

| نسخه PLAZA |

| نسخه ۱٫۸۴٫۰ اضافه شد … |

 

Running With Rifles Edelweiss 1.84.0 بازی کم حجم جدیدی در سبک استراتژیک و اکشن می باشد که در سال ۲۰۱۵ توسط Modulaatio Games ساخته و برای پلتفرم کامپیوتر عرضه شده است . شما در ابتدای این بازی در نقش یک سرباز عادی به مانند هزاران نفر دیگر به صفوف ارتش پیوسته و در ادامه نیز با تعریف مبارزات مختلف و انتخابات از طرف شما رویکردی خاص را در داستان غنی بازی پیش خواهید گرفت. به خطوط دشمن حمله ور شده و با همکاری توسط گروه خود دشمن را عقب برانید. شناسایی و کشف توپ خانه دشمن و محل تدارکات آنها بسیار مهم بوده و نیازمند تجهیزات زیادی خواهد داشت.

دانلود بازی Running With Rifles برای کامپیوتر

بازی دویدن با تفنگ، نسخه جدیدی از سری بازی‌های شوتر از نمای بالا را با عنوان «جبهه‌های اقیانوس آرام جنگ جهانی دوم» عرضه کرده که این بار شما در حال و هوای نبردهای تاریخی جنگ جهانی دوم قرار خواهید گرفت؛ جایی که شما جبهه‌هایی از این نبردها را مطابق با واقعیت‌های تاریخی تجربه خواهید کرد. در مورد جنگ‌جهای جهانی دوم، روایات و داستان‌های بسیاری را از دوران کودکی شنیده‌ایم، اما این جنگ‌ها چندین سال به طول انجامیده‌اند و هرگوشه از آن، رویدادهای منحصر به فردی را داشته است. در جبهه‌های اقیانوس آرام جنگ جهانی دوم، شما در جریان نبردهایی بین نیروهای متفقین با کشور ژاپن قرار می‌گیرید؛ جایی که نبرد مردان نظامی در جزایر این منطقه به اوج خود رسیده و هرج و مرج بسیاری را پدید آورده است.

در بازی ماموریت های مختلفی نظیر نابود کردن کامیون های دشمن و نجات اسیران برعهده شما خواهد بود. سرقت از محموله های دشن و تیز نابودی برج های دیدبانی از دیگر وظایف شما خواهد بود. مرگ و میر در بازی با جلوه های ویژه نمایش داده شده و شامل صحنه های گرافیکی زیبایی نیز خواهد بود. هم اکنون می توانید بازی Running With Rifles را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

 

تصاویری از محیط بازی :

 

RUNNING WITH RIFLES PACIFIC2 300x169 - دانلود بازی Running With Rifles Edelweiss 1.84.0 برای کامپیوتر RUNNING WITH RIFLES PACIFIC3 300x169 - دانلود بازی Running With Rifles Edelweiss 1.84.0 برای کامپیوتر

 

RUNNING WITH RIFLES PACIFIC4 300x169 - دانلود بازی Running With Rifles Edelweiss 1.84.0 برای کامپیوتر RUNNING WITH RIFLES PACIFIC1 300x169 - دانلود بازی Running With Rifles Edelweiss 1.84.0 برای کامپیوتر

سیستم موردنیاز برای اجرای بازی :

OS: Windows XP

Processor: 1.6 GHz Dual Core

Memory: 1 GB RAM

Graphics: NVidia Geforce 6600, ATI x800, Intel HD3000 or equivalent with 256MB VRAM

DirectX: Version 9.0c

Hard Drive: 400 MB available space

Additional Notes: Try out the latest demo to see if the game will run fine for you

 

سیستم پیشنهادی برای اجرای بازی :

OS: Windows 8.1/8/7/Vista

Processor: 2.4 GHz Dual Core

Memory: 2 GB RAM

Network: Broadband Internet connection

راهنمای نصب

–   فایل با فرمت ISO رو باید توسط نرم افزار WinRAR یا درایو مجازی با نرم افزار Ultra ISO یا نرم افزار Daemoon Tools باز کنید و نصب کنید.

–  حتما هنگام نصب و اجرای بازی آنتی ویروس خود را غیر فعال نمایید.

–  بعد از نصب محتوای فولدر PLAZA را در محل نصب بازی کپی و جایگزین کنید.

–  در صورت هر گونه مشکل راهنمای دانلود سایت رو مطالعه نمایید.

دانلود فایل نصبی بازی