• July 16, 2024

دانلود GiliSoft Audio Recorder Pro 12.6.0 – نرم افزار ضبط صدا

دانلود GiliSoft Audio Recorder Pro 12.6.0 – نرم افزار ضبط صدا

به گزارش رند دامین , در بخش کانال دانلود برنامه
دانلود GiliSoft Audio Recorder Pro
| نرم افزار ضبط صدا |
 
GiliSoft Audio Recorder Pro 12.6.0 نام نرم افزاری جدید جهت ضبط حرفه ای صدا در محیط ویندوز است. این نرم افزار می تواند صداهای محیط سیستم عامل و همچنین صداهای میکروفون را در فرمت های AAC, AC3, AIFF, AMR, AU, FLAC, M4A, M4B, M4R, MKA, MP2, MP3, OGG, RA, VOC, WAV یا WMA با بالاترین کیفیت ممکن ضبط کند. ضبط صدای محیط ویندوز کار سخت و دشواری نیست ، اما GiliSoft Audio Recorder Pro قصد دارد این کار را باز هم ساده تر کند تا حتی کاربرانی که دارای دانش متوسط از دنیای کامپیوتر هستند نیز بتوانند به سادگی به اهداف خود دست پیدا کنند.
این نرم افزار شما را قادر می سازد ضمن کنترل دقیق تمامی پارامترها ، پیش آغاز فرآیند ضبط صدا کیفیت فایل خروجی را تعیین کنید ، در صورتی که از زمان دقیق مورد نظر خود برای آغاز و پایان فرآیند ضبط صدا اطلاع داشته باشید می توانید از تایمر داخلی این نرم افزار نیز استفاده کنید. به وسیله این تایمر میت وانید زمان دقیق آغاز و پایان فرآیند ضبط صدا را تنظیم کنید تا ضبط صدا به صورت اتوماتیک انجام گیرد. هم اکنون می توانید جدیدترین ورژن نرم افزار GiliSoft Audio Recorder Pro را از ادامه مطلب وب سایت رند دامین دانلود ، دریافت نمائید.
 
 

 
ویژگی های نرم افزار GiliSoft Audio Recorder Pro :
– مکان تعیین کیفیت فایل ضبط شده
– دارای تایمر برای ضبط اتوماتیک صداها
– قابلیت شناسایی سکوت در حین ضبط
– دارای موتور پیشرفته صوتی برای ضبط صداها با کیفیت عالی
– امکان تنظیم پارامترها پیش از آغاز فرآیند ضبط صدا
 

ترافیک نیمه بها

سایت و سرور دانلود “رند دامین دانلود” در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید. امیدوارم خبر  دانلود GiliSoft Audio Recorder Pro 12.6.0 – نرم افزار ضبط صدا براتون مفید بوده باشه

دیدگاهتان را بنویسید