• July 21, 2024

دانلود Mercurius 2.0.0+106 – نرم افزار مناسب برای نویسندگی، خاطره‌نویسی و نظیر آن در ویندوز

دانلود Mercurius 2.0.0+106 – نرم افزار مناسب برای نویسندگی، خاطره‌نویسی و نظیر آن در ویندوز

به گزارش رند دامین , در بخش کانال دانلود برنامه
دانلود Mercurius
| نرم افزار مناسب برای نویسندگی، خاطره‌نویسی و نظیر آن در ویندوز |
 
Mercurius 2.0.0+106 نام یک ابزار جدید، ساده و رایگان برای نویسندگی در ویندوز است. اگرچه که بسیاری از ما آن را تمرین نمی‌کنیم، اما ژورنال نویسی می‌تواند ابزار قدرتمند برای تأمل در خود، توصیفات دقیق و مطلوب باشد. نرم افزاری که در این مطلب برای شما عزیزان آماده کرده‌ایم، ابزاری است که با کمک آن شما می‌توانید یک تجربه حرفه‌ای از نویسندگی، روزنامه‌نگاری و … را برای ثبت تجربیات، افکار و ایده‌ها داشته باشید. این برنامه به شما اجازه می‌أهد تا بتوانید هرنوع محتوای متنی را در قالب و ساختارهای مختلف و متناسب با نیاز خود ثبت و ذخیره کنید.
این برنماه مجهز به یک رابط گرافیکی زیبا و کاربرپسند است که امکانات متعددی در آن گنجانده شده و کاربر می‌تواند نوشتارهای خود را در صفحه اصلی این برنامه با فیلتر زمان و دیگر ورودی‌ها مشاهده کند. این نرم افزار در واقع یک ابزار عالی برای ثبت وقایع، روزنامه‌نگاری، خاطره‌نویسی، نوشتن داستان و رمان، یادداشت‌برداری و … است که شما می‌توانید از آن بسته به نوع نیاز خود نهایت استفاده را داشته باشید. هم اکنون می توانید آخرین نسخه و جدیدترین ورژن نرم افزار Mercurius را از سایت رند دامین دانلود دریافت نمایید.
 
 

 
ویژگی های کلیدی نرم افزار Mercurius :
– امکان نوشتن هر نوع متن، کد و … در زمینه‌های داستان یا رمان، یادداشت‌برداری، روزنامه‌نگاری و …
– پشتیبانی از خصوصیات مختلف متن شامل تغییر فونت، اندازه، کار با خط، پاراگراف و …
– پشتیبانی گسترده در جستجو و جایگزینی در متن
– امکان ایمپورت و اکسپورت دیتا
– دارا بودن رابط گرافیکی ساده و کاربرپسند
 
 
 
تصاویری از محیط نرم افزار :
 

 

ترافیک نیمه بها

سایت و سرور دانلود “رند دامین دانلود” در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید. امیدوارم خبر  دانلود Mercurius 2.0.0+106 – نرم افزار مناسب برای نویسندگی، خاطره‌نویسی و نظیر آن در ویندوز براتون مفید بوده باشه

دیدگاهتان را بنویسید