• July 21, 2024

دانلود Nitro Pro 14.26.1.0 Enterprise / Retail x86/x64 + Portable – نرم افزار ساخت و ویرایش PDF

دانلود Nitro Pro 14.26.1.0 Enterprise / Retail x86/x64 + Portable – نرم افزار ساخت و ویرایش PDF

به گزارش رند دامین , در بخش کانال دانلود برنامه
دانلود Nitro Pro 
نرم افزار ساخت و ویرایش PDF
 
Nitro Pro Enterprise / Retail 14.26.1.0 x86/x64 + Portable غالبا فایل های متنی غیر پی دی اف در دستگاه های مختلف تغییرات قابل توجهی پیدا می کنند که در متن ها یا پروژه های مهم مشکل ساز هستند ! راه حل این مشکل پیچیده نیست ، چرا که به آسانی می توان با انواع نرم افزار تبدیل فایل متنی به PDF این مشکل را حل کنید ، اما برخی از این نرم افزار ها در تبدیل فایل متنی فارسی به خوبی عمل نمی کنند و باعث جابه جا شدن ترتیب متن می شوند . نرم افزار Nitro Pro یک ابزار مفید برای ساخت و ویرایش PDF و همچنین تبدیل فایلهای متنی به PDF برای کامپیوتر می باشد که قابلیت تبدیل صحیح فایل متنی فارسی را نیز دارد .
برنامه Nitro Pro Enterprise که محصولی از کمپانی مطرح ARTS-PDF می باشد ، قابلیت های مختلفی دارد که از جمله ی آن میتوان به تبدیل انواع فایل ها با فرمت های Word, Excel, PowerPoint, Photoshop, HTML, rich text, BMP, TIFF, GIF, JPEG, JPEG2000, PNG و با عمل Drap&Drop به اسناد PDF اشاره کرد که در نوع خود بی نظیر است .
نرم افزار برای کامپیوتر طراحی شده و به شما امکان پسورد گذاری بروی فایل های تولید شده را می دهد تا به این ترتیب بتوانید از فایل های محرمانه ی خود محافظت کنید . از قابلیت های دیگر نرم افزار Nitro Pdf می توان به Watermarking آن اشاره کرد که باعث حفظ حق کپی رایت در فایل های پی دی اف می شود . نرم افزار علاوه بر ویژگی های که به آن اشاره کردیم ، قابلیت های بیشمار دیگری نیز دارد که مارا بر آن داشته تا آن را به شما کاربران همیشگی رند دامین دانلود پیشنهاد کنیم . می توانید نرم افزار Nitro PDF Professional برای ساخت و ویرایش PDF را از ادامه ی مطلب دریافت کنید و به سادگی فایل های خود را به اسناد PDF تبدیل کنید .
 
 

 
برخی ویژگی های نرم افزار Nitro Professional :
–   ایجاد و ساخت فایل های PDF از بیش از ۳۰۰ نوع فایل فرمت دیگر–   ساخت فایل های PDF تنها با یک کلیک و به سادگی–   امکان ویرایش های تصویری فایل های PDF–   تبدیل فایل های PDF به فایل های Microsoft Office–   امکان استخراج متن و تصاویر درون فایل های PDF–   قابلیت درج یادداشت بر روی فایل ها–   امکان ایجاد محدودیت در برابر ویرایش ، استخراج محتویات و چاپ فایلها–   امکان جستوی کامل فایل های PDF–   پشتیبانی از زبان پارسی در ساخت فایل های PDF از طریق نرم افزار Word–   و …
 
 
 

ترافیک نیمه بها

سایت و سرور دانلود “رند دامین دانلود” در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید. امیدوارم خبر  دانلود Nitro Pro 14.26.1.0 Enterprise / Retail x86/x64 + Portable – نرم افزار ساخت و ویرایش PDF براتون مفید بوده باشه

دیدگاهتان را بنویسید