• June 23, 2024

دانلود Power-User for PowerPoint and Excel Premium 1.6.1838.0 – مجموعه قالب های آماده برای پاورپوینت و اکسل

دانلود Power-User for PowerPoint and Excel Premium 1.6.1838.0 – مجموعه قالب های آماده برای پاورپوینت و اکسل

به گزارش رند دامین , در بخش کانال دانلود برنامه
دانلود Power-User for PowerPoint and Excel
| مجموعه قالب های آماده برای پاورپوینت و اکسل |
 
Power-User for PowerPoint and Excel Premium 1.6.1838.0 نام مجموعه‌ای کاربردی و قدرتمند به منظور استفاده در پروژه‌های پاورپوینت و یا صفحات گسترده اکسل است. همانطور که می‌دانید، قالب‌ها و کتابخانه‌های موجود در مجموعه آفیس بعد از گذشت مدتی، تنوع خود را از دست می‌دهند. این موضوع را در ظاهر آشنا و تکراری انواع محتوای پاورپوینت و یا صفحات گسترده اکسل به خوبی می‌توان حس کرد. به عنوان مثال، در صورتی که به گروهی از کاربارن گفته شود که در قالب موضوعی خاص، یک پروژه پاورپوینت را ارائه کنند، احتمال اینکه پروژه تعدادی از آنان با همدیگر مشابه باشد بسیار بالاست. همین امر سبب می‌شود که خلاقیت کاربران، محدود به کتابخانه‌های مجموعه آفیس بوده و پروژه‌ها ظاهری تکراری و یکنواخت پیدا کنند.
مجموعه جدیدی که در این مطلب از سایت رند دامین دانلود خدمت شما کاربارن عزیز و گرامی ارائه می‌کنیم، قادر است ده‌ها قالب جدید و از پیش حاضر شده را برای ساخت پروژه‌های پاورپوینت و اکسل در اختیارتان بگذارد. این مجموعه جدید، شامل ده‌ها قالب از پیش آماده شده، آیکون‌ها، چارت‌ها، نقشه‌ها و دیاگرام‌هایی در سبک‌های گرافیکی خاص و منحصر به فرد است که به کمک آن‌ها، شما عزیزان قادر هستید محتوای دیجیتالی خود را با کیفیتی بسیار زیباتر به مخاطبین ارائه کنید. هم اکنون می توانید جدیدترین ورژن نرم افزار Power-User for PowerPoint and Excel را از ادامه مطلب وب سایت رند دامین دانلود ، دریافت نمائید.
 
 

 
ویژگی های نرم افزار Power-User for PowerPoint and Excel:
– دارا بودن بیش از ۱۰۰ نقشه مختلف با امکان ویرایش و شخصی‌سازی
– امکان بهره‌گیری از تعداد هزاران آیکون جدید و بسیار زیبا
– قابلیت زیباسازی پروژه‌های پاورپوینت با قالب‌های کاملا جدید
– دارا بودن مجموعه‌ای از چارت‌های جدید و کاربرپسند برای اکسل و پاورپوینت
– امکان ارائه محتویات چندرسانه‌ای در قالب نمودارهای تعاملی
– امکان تولید آسان و سریع نمودارها با چند کلیک
 
 
تصاویری از محیط نرم افزار :
 

 

ترافیک نیمه بها

سایت و سرور دانلود “رند دامین دانلود” در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید. امیدوارم خبر  دانلود Power-User for PowerPoint and Excel Premium 1.6.1838.0 – مجموعه قالب های آماده برای پاورپوینت و اکسل براتون مفید بوده باشه

دیدگاهتان را بنویسید