• June 23, 2024

دانلود PrivaZer 4.0.86 Donors Final – نرم افزار حذف فایل های اضافی ویندوز

دانلود PrivaZer 4.0.86 Donors Final – نرم افزار حذف فایل های اضافی ویندوز

به گزارش رند دامین , در بخش کانال دانلود برنامه ,دانلود PrivaZer
نرم افزار حذف فایل های اضافی ویندوز
 
PrivaZer 4.0.86 Donors Final به طور معمول هر زمان که با نرم افزار های مختلف کار می کنید ، نرم افزار مجبور است برای اینکه بتواند به شما سرویس خود را ارائه دهد فایل های خود را در قالب Temp در جاهای مختلف ذخیره می کند تا به راحتی کار خود را انجام دهد.کلا در زمان کار با اینترنت ،‌فایل هایی مانند صفحات وب ، آهنگ های اجرا شده در سایت ها ، فایل های بجا مانده در رایت سی دی و دی وی دی ها ، و… از این قبیل فایل ها هستند که هم فضای زیادی را اشغال می کنند و هم به مرور زمان سیستم شما را کند و کارایی آن را کمتر می کنند.
PrivaZer یک نرم افزار فوق العاده به منظور از بین بردن انواع فایل های بی مصرف می باشد که به مرور با کار کردن با سیستم به وجود می آیند. نرم افزار حذف فایل های اضافی ویندوز با جستجوی قدرتمند و ریز بینانه خود تمامی فایل هایی که از طریق اینترنت ، کار با سیستم و دیگر نرم افزار ها بدون اجازه ساخته شده اند را شناسایی و با کسب اجازه از شما حذف می نماید. این نرم افزار یکی از بهترین نرم افزار ها در زمینه کار خود می باشد و به صورت رایگان ارائه شده است.هم اکنون نرم افزار PrivaZer برای حذف فایل های اضافی ویندوز را می توانید از وب سایت رند دامین دانلود ، دریافت نمایید.
 
 

قابلیت های اضافه شده نرم افزار PrivaZer :
– اصلاح و بهبود پاکسازی فایل ها در مرورگر Firefox
– اصلاح و بهبود پاکسازی فایل ها در مرورگر IceDragon
– پاکسازی فایل های Cache
– پاکسازی عکس های ذخیره شده توسط مرورگر ها
– تعیین تاریخ آخرین بار جستجو شده در هر پوشه
– پاکسازی سایت های تایپ شده در هر مرورگر
– پشتیبانی از نسخه های مختلف ویندوز
– محیط آسان و کاربر پسند
– و…
 
 

ترافیک نیمه بها

سایت و سرور دانلود “رند دامین دانلود” در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید. امیدوارم خبر  دانلود PrivaZer 4.0.86 Donors Final – نرم افزار حذف فایل های اضافی ویندوز براتون مفید بوده باشه

دیدگاهتان را بنویسید