• July 16, 2024

دانلود Source Insight 4.00.0139 – نرم افزار مدیریت و بررسی کدهای نرم افزاری

دانلود Source Insight 4.00.0139 – نرم افزار مدیریت و بررسی کدهای نرم افزاری

به گزارش رند دامین , در بخش کانال دانلود برنامه
دانلود Source Insight
| نرم افزار مدیریت و بررسی کدهای نرم افزاری |
 
Source Insight 4.00.0139 نام یک نرم افزار کاربردی و قدرتمند در زمینه مدیریت و بررسی سورس کد نرم افزارهای رایانه‌ای در ویندوز است. همانطور که می‌دانید، یک پروژه نرم افزاری از تعداد زیادی خط کد تشکیل شده که منطق کلی نرم افزار و عملکرد بخش‌های مختلف آن را شامل می‌شود. نرم افزاری که در این مطلب از سایت رند دامین دانلود برای شما عزیزان در نظر داریم، امکانی را مهیا می‌کند تا بتوانید سورس کد پروژه نرم افزاری خود را با دقت و خوانایی بهتری مطالعه کنید. بارها برای افراد پیش آمده که بخواهند شیوه کارکرد قسمت مشخصی از برنامه را بررسی کنند و به علت شلوغی بیش از اندازه، مدت زمان زیادی را صرف پیدا کردن خط کد مورد نظر کرده‌اند. نرم افزاری که در این مطلب برایتان در نظر داریم، امکانی را مهیا می‌کند تا بتوانید کدهای نرم افزاری را به شکلی عمیق درک و از شیوه کارکرد مفاهیم مختلف در مبحث شیء گرایی اطلاعات کسب کنید.
این نرم افزار می‌تواند مدیریت تمامی پروژه‌های نرم افزاری و سورس‌کدها را تحت اختیار بگیرد تا شما بتوانید از امکانات مختلف آن در زمینه مدیریت کدها و بررسی آنان بهره ببرید. این نرم افزار از امکان تغییر رنگ عبارات کلیدی در زبان‌های برنامه‌نویسی C/C++/C#/Java/Objective-C و … پشتیبانی کامل دارد و شما می‌توانید آن را در هر پروژه‌ای به کار گرفته و از مزایای کاربردی آن بهره‌مند گردید. هم اکنون می توانید نرم افزار Source Insight را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از سایت رند دامین دانلود دریافت نمایید.
 
 

 
ویژگی های نرم افزار Source Insight :
– امکان فهم آسان و سریع‌تر کدها و مدیریت پروژه‌های نرم افزاری
– قابلیت ناوبری آسان در بین بخش‌های مختلف کد
– امکان مشاهده سریع رفرنس فانکشن‌ها، متغیرها، کلاس‌ها و …
– سازگاری با سینتکس زبان‌های برنامه‌نویسی C/C++/C#/Java/Objective-C و …
– امکانات ویرایشی سریع و ساده برای کدها
 
 
تصاویری از محیط نرم افزار :
 

 

ترافیک نیمه بها

سایت و سرور دانلود “رند دامین دانلود” در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید. امیدوارم خبر  دانلود Source Insight 4.00.0139 – نرم افزار مدیریت و بررسی کدهای نرم افزاری براتون مفید بوده باشه

دیدگاهتان را بنویسید