• May 27, 2024

دانلود Supertone Shift 0.1.2 – نرم افزار تغییر صدا به کمک هوش مصنوعی

دانلود Supertone Shift 0.1.2 – نرم افزار تغییر صدا به کمک هوش مصنوعی

به گزارش رند دامین , در بخش کانال دانلود برنامه
دانلود Supertone Shift
| نرم افزار تغییر صدا به کمک هوش مصنوعی |
 
در این مطلب از سایت رند دامین دانلود، برای شما کاربران عزیز یک آموزش ساده و آسان را در نظر داریم که بتوانید از طریق آن، با کمک هوش مصنوعی صدای خود را تغییر دهید. این سرویس به شما قابلیتی می دهد که بتوانید به طور زنده از تکنولوژی تغییر صدا استفاده کرده و هر نوع گفتار صوتی را به کلی تغییر دهید. تنها کافی ست که یک صدای مشخص را انتخاب کنید تا این نرم افزار بتواند گویندگی شما را به کلی متحول کند. این نرم افزار و سرویس هوش مصنوعی آنلاین، متناسب با نیاز تولیدکنندگان محتوا، گیمرها و … است که با آن می توانید به راحتی صداها را به کلی تغییر دهید.
در این مطلب از سایت رند دامین دانلود، پلتفرم جدیدی را به شما معرفی می‌کنیم که از طریق آن می‌توانید به آسانی صدای خود را تغییر دهید. این نرم افزار نسبت به انواع دیگر ابزارها مزایای بیشتری داشته و از همه مهم تر اینکه بر پایه هوش مصنوعی کار کرده و عملکرد بسیار بهتری دارد. پیشنهاد می‌کنیم این آموزش را در ادامه مطلب دنبال کنید.
 
 

(برای مشاهد تصویر در سایز بزرگ‌تر، روی آن کلیک کنید.)
این سرویس هم به صورت آنلاین از طریق آدرس زیر و هم از طریق نرم افزار قرار گرفته قابلیت استفاده دارد.
supertone.ai
 

ترافیک نیمه بها

سایت و سرور دانلود “رند دامین دانلود” در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید. امیدوارم خبر  دانلود Supertone Shift 0.1.2 – نرم افزار تغییر صدا به کمک هوش مصنوعی براتون مفید بوده باشه

دیدگاهتان را بنویسید