• June 23, 2024

دانلود YUMI 2.0.9.4 / UEFI 0.0.4.6 / exFAT 1.0.2.6 / 2.0.2.3 UUI + Portable – نرم افزار بوت و نصب ویندوز با USB فلش

دانلود YUMI 2.0.9.4 / UEFI 0.0.4.6 / exFAT 1.0.2.6 / 2.0.2.3 UUI + Portable – نرم افزار بوت و نصب ویندوز با USB فلش

به گزارش رند دامین , در بخش کانال دانلود برنامه ,دانلود YUMI
بوت و نصب ویندوز با USB
 
YUMI 2.0.9.4 / UEFI 0.0.4.6 / exFAT 1.0.2.6 / 2.0.2.3 UUI ((Universal USB Installer)) + Portable نرم افزار قدرتمندی برای تبدیل فلش مموری به یک فلش Bootable میباشد به این معنی که شما می توانید با استفاده از فلش سیستم عامل و ویندوزهای مختلفی را بر روی کامپیوتر خود نصب کنید, همانطور که می دانید این امر به طور معمول امکان پذیر نمیباشد و صرف کپی کل محتویات سی دی نصب ویندوز این عمل امکان پذیر نمی باشد.
(YUMI (Your Universal Multiboot Installer می تواند فلش مموری شما را به بوت چندگانه ای تبدیل کنی که بوسیله آن می توانید چندین سیستم عامل مختلف با توجه به حجم فلش روی آن پیاده سازی کنید و آنها را روی کامپیوتر نصب کنید یا به طور مستقیم روی آن اجرا کنید. علاوه بر آن می توانید آنتی ویروس, شبیه ساز دیسک و دیگر نرم افزار های قابل بوت را روی آن پیاده سازی کنید.هم اکنون می توانید آخرین نسخه نرم افزار YUMI را از سایت رند دامین دانلود دریافت نمایید.
 
 
 

ویژگی های کلیدی نرم افزار YUMI:
– امکان بوت چندین سیستم عامل از طریق فلش مموری
– امکان پیاده سازی انواع نرم افزارهای قابل بوت بر روی فلش مموری
– امکان اجرای سیستم عامل بر روی فلش مموری
– و …
 
 
(برای مشاهده در ابعاد اصلی بر روی عکس کلیک نمایید)

 

YUMI offers thrree versions:

YUMI exFAT supports exFAT format & 4GB+ files. BIOS and UEFI USB boot.YUMI Legacy supports either NTFS or Fat32 format. BIOS USB boot only.YUMI UEFI supports Fat32 only. BIOS and UEFI USB booting (Distro dependent).

ترافیک نیمه بها

سایت و سرور دانلود “رند دامین دانلود” در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید. امیدوارم خبر  دانلود YUMI 2.0.9.4 / UEFI 0.0.4.6 / exFAT 1.0.2.6 / 2.0.2.3 UUI + Portable – نرم افزار بوت و نصب ویندوز با USB فلش براتون مفید بوده باشه

دیدگاهتان را بنویسید