• May 27, 2024

دانلود Adobe Illustrator 2024 v28.5.0.132 Win/Mac x86/x64 + Portable – ادوب ایلوستریتور

دانلود Adobe Illustrator 2024 v28.5.0.132 Win/Mac x86/x64 + Portable – ادوب ایلوستریتور

به گزارش رند دامین , در بخش کانال دانلود برنامه
دانلود Adobe Illustrator
| ادوب ایلوستریتور نرم افزار طراحی دوبعدی و ویرایشگر عکس |
 
Adobe Illustrator 2024 v28.5.0.132 Win/Mac x86/x64 + Portable نرم افزار گرافیکی حرفه ای برای ایجاد تصاویر دوبعدی و گرافیک های دیجیتالی, وب, ویدئو و محتوای تلفن های همراه طراحی شده است, با این نرم افزار میتوان سرعت کار خود را بر روی کار با فایل های بزرگ افزایش داد. می توان برنامه Adobe Illustrator را یک ابزار پیچیده طراحی برداری نامید که امکان ایجاد بی نهایت گرافیک مقرند دامین پذیر را می دهد, نرم افزاری که بدون از دست کیفیت شی اندازه آن را تغییر می دهد.
رابط گرافیکی نرم افزار ساده و بصری می باشد, در نتیجه در به حداکثر رساندن بهره وری نرم افزار نقش موثری دارد و همچنین از محافظت از محتوای طرح تا پایان مرحله عملیات ممکن میشود. نرم افزار ادوب ایلوستریتور با یک ابزار اساسی می تواند بهترین دقت را برای گرافیک برداری خود تضمین کند, موتور تصویریابی دقیق نرم افزار این اطمینان را به شما خواهد داد که تصاویر و اندازه گیری ها دقیق میباشند.
از دیگر ویژگی های نرم افزار Adobe Illustrator CC می توان به جلوه های ۳D آرایه های وسیعی از نمادها , امکان ترکیب اشکال و… اشاره کرد. در نتیجه با این توصیفات این نرم افزار یک انتخاب خوب برای هنرمندان و طراحانی هست که نیاز به دقت بالایی در زمینه گرافیک دیجیتالی دارند میباشد و این امکان را میسازد تا در کمترین زمان بهترین کار را ارائه دهند. هم اکنون میتوانید آخرین نسخه نرم افزار Adobe Illustrator CC را از سایت رند دامین دانلود دریافت نمایید.
 
 

 
ویژگی های نرم افزار Adobe Illustrator :
– دارای قابلیت لمسی
– دارای جستجوگر فونت
– قابلیت استخراج CSS
– همگام سازی رنگ ها
– تنظیمات همگام سازی
– رابط کاربری و گرافیکی بصری
 
تصاویری از محیط نرم افزار :
 

 

ترافیک نیمه بها

سایت و سرور دانلود “رند دامین دانلود” در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید. امیدوارم خبر  دانلود Adobe Illustrator 2024 v28.5.0.132 Win/Mac x86/x64 + Portable – ادوب ایلوستریتور براتون مفید بوده باشه

دیدگاهتان را بنویسید